Zubní chirurgie

Jsme držitelé osvědčení v oboru stomatochirurgie se smlouvami s pojišťovnami a proto ostatní zubní lékaři   k nám mohou posílat s doporučením své pacienty na prakticky jakýkoliv výkon malé zubní chirurgie.

Chirurgické zákroky jsou  často plně hrazeny pojišťovnou, vyjma implantace a nadstandardních úkonů a kvalitnějších materiálů.

Zákroků zubní chirurgie se nemusíte obávat. Chirurgické výkony Vám provedeme bez bolesti,  za použití lokální anestezie (místní umrtvení), nebo v blízké budoucnosti u komplikovaných výkonů pomocí analgosedace (stav podobný spánku, ve kterém nevnímáte bolest). O možnosti analgosedace budou naši pacienti včas informováni.

Chirurgických výkonů je nepřeberné množství počínaje extrakcemi (vytržení) zubů, přes resekce (odstranění) kořenových hrotů a konče „výrobou“ či tvarováním ztracených kostních struktur.

Každému zákroku předchází důkladné celkové i rentgenové vyšetření chrupu, na jehož základě Vás  seznámíme s možnostmi řešení problému a stanovíme podle Vašich potřeb  individuální léčebný plán.